W czasie ferii zimowych kiwicka Biblioteka Publiczna zamieniła się w miejsce zabaw. W zabawach uczestniczyły dzieci w różnej grupie wiekowej od 3 do 7 lat.

W czasie ferii zimowych kiwicka Biblioteka Publiczna zamieniła się w miejsce zabaw.
W zabawach uczestniczyły dzieci w różnej grupie wiekowej od 3 do 7 lat. Zajęcia odbywały się codziennie w godzinach 11:00-13:00.Dzieci brały udział grach planszowych ,  zabawach,  bardzo chętnie brały udział w zajęciach plastycznych wykonywały  bałwanki , latające muchy z którymi  bawiły się  przy piosence lata mucha.
W ferie bez śniegu , ale my sobie poradziliśmy i robiliśmy z gazet papierowe kule i dopiero była „bitwa”  na śniegowe -papierowe kule. Codziennie w przerwie odbywały się pląsy i zabawy taneczne. Dzieci spotkały się z dzielnicowym panem Maciejem Zielińskim , który  opowiedział dzieciom jak:” Bezpiecznie spędzić ferie”.
Dużym powodzeniem cieszyła się chusta Klanzy , która przypomina spadochron i daje wiele możliwości i propozycji zabaw. Przygotowaliśmy również seans bajkowy , oglądaliśmy Mikołajka,
Troskliwe misie, Śniegusie ratują planetę.
Bardzo fajną zabawą okazała się gra Dobble , która dostarczyła dużo emocji i śmiechu. Każdy z uczestników zabaw wykonał dla rodziców piękne kwiaty , ze swoim zdjęciem.
W czwartek czas pożegnań, ale patrząc po uśmiechach naszych pociech, zajęcia bardzo się podobały. Ferie były organizowane przez bibliotekę, ale współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowym. Na zakończenie ferii dzieci otrzymały dyplomy uczestnictwa i małe prezenty.